Закрити
20.11.2023 | 09:19

Щорічно Всесвітній день дитини святкують 20 листопада. Цей день був заснований у 1954 році та має на меті сприяння міжнародному згуртуванню щодо покращення добробуту дітей. Були часи, коли дітей взагалі не сприймали як людей особливого віку — до них ставилися так, як до дорослих. Минуло не одне тисячоліття, поки людство зрозуміло, що діти потребують іншого, турботливого  ставлення, у тому числі і через  те, що самостійно не можуть захистити свої права.

Прийняття у 1959 році Декларації прав дитини, затвердження 20 листопада 1989 року Конвенції ООН про права дитини дали змогу спрямувати частину  законодавства багатьох країн світу на захист дітей та дитинства.

У 1991 році  Україна підписала Конвенцію ООН про права дитини і зобов'язалася її виконувати. У 2001 році прийнято Закон України «Про охорону дитинства». Наша  держава прагне, щоб у її юних громадян було щасливе дитинство. В умовах збройної агресії рф проти України зазнали і зазнають горя і страждань тисячі українських дітей. Обов'язок держави - в першу чергу захистити дітей від жахів війни, жорстокого поводження чи будь-яких видів насильства, створити для них належні умови утримання та виховання.

Дитина повинна знати і відчувати, що вона зростає у безпечному та комфортному середовищі, сприятливому для її всебічного розвитку.  Всесвітній день дітей пропонує нам, дорослим,  точку опори для відстоювання та зміцнення прав дітей, перетворюючи їх на дії, які створять кращий світ для дітей.

Не залишаймо без уваги жодної дитини!

                                                                                                                                                                                                                                  Служба у справах дітей

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

29.11.2023 о 10-00 сесія міської ради

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР