Закрити
Суть звернення:
Про сприяння оптимізації абонентського навантаження ТОВ "СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС" , та приведення тарифів компанії до тарифу індивідуального опалення
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): 
Медведенко Юрій Володимирович
Виберіть категорію: 
Загальна
Статус: 
На розгляді
Петиція: 
№ 0000022
Дата початку збору підписів: 
11.11.2018
Залишилось днів: 
0

"Про сприяння оптимізації абонентського навантаження ТОВ "СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС" , та приведення тарифів компанії до тарифу індивідуального опалення"

В зв'язку з проблемними перспективами опалення в м.Сміла та невідповідності вартості абонплати за послуги теплопостачання до доходів мешканців міста, виникла потреба в стабільному постачальнику тепла. За даними які є в відкритих джерелах ЗМІ, Смілянська ТЕЦ працює недовантаженою до її технічних можливостей, при чому маючи абонентів в 2-поверхових будинках по вул.Т.Шевченка та Б.Хмельницького яким взаємоневигідно користуватись/надавати дані послуги. Враховуючи дані проблеми ТЕЦ не може дати відповідно нижчий тариф до його можливостей. Це створює слідуючі проблеми: ТЕЦ втрачає абонентів в тих місцях де він потенційно може зменшити вартість опалення (мешканці планують переходити на ІО), зростають не платежі, ТЕЦ працює в збиток в 2-поверхових будинках.
Враховуючи вищевикладене пропоную винести на голосування Смілянській міській раді, дану петицію, метою якої є технічна оптимізація та довантаження абонентів КП "Смілакомунтеплоенерго" за для приведення тарифу ТОВ "СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС", до тарифів індивідуального опалення в місті, за отримання гарантій від даного підприємства про відповідний тариф та приведення викидів сажі до норм.

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:
92
92 з 150 необхідних
На розгляді
Перелік осіб, які підписали електронну петицію
  • Админ Админ Админ (дата підпису: 04.02.2019)
Час голосування: 
90

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

12.04.2024 о 8.30 - чергове засідання виконавчого комітету 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога